Internet agencija 3ma

Agencija 3ma bavi se iskljucivo web dizajnom,web programiranjem(CMS) i komercijalnih

(SEO i SEM) online prezentacija.

Trazite posao kao PHP programer?

Opis posla:

  • Odrzavanje postojecih web aplikacija
  • Razvoj novih web aplikacija

Uslovi koje kanditad treba da ispunjava:

  • PoznavanjeOOPHP, MySQL
  • PoznavanjeHTML4 iHTML5
  • Poznavanje CSS2 i CSS3
  • Poznavanje Javascript-a
  • Poznavanje Ajax-a
  • Poznavanje (aktivno pisanje i citanje) engleskog jezika
  • Dobra informisanost o novimstandardima, alatima i konceptima koji prate razvoj informacionih tehnologija

Prednost imaju kandidati sa:

  • VII stepenom strucne spreme informatickog usmerenja
  • Poznavanjem framework-a: Zend,Jquery
  • Poznavanjem CMS sistema: Typo3,Joomla, webEdition,Drupal, XTCommerce
  • Razumevanjem SVN, Mantis, Linux, Apache
  • Poznavanjemnemackog jezika
  • Otvorenoscu za rad u timu
  • Razvijenim analitickim sposobnostima

Sta vam nudimo:

  • Stalno zaposlenje, "fulltime" u NovomSadu
  • Izazovne zadatke i mogucnost realizacije projekata i kroz razvoj sopstvenih ideja
  • Rad u visoko profesionalnom okruzenju,malimi odlično obucenim timovima
  • Mogucnost implementacije sopstvenih ideja u buduce projekte
  • Uslove rada koji odgovaraju visokim standardima

Trazite posao kao web dizajner?

Opis posla:

  • Dizajn, izgled "front-end" web sajtova
  • Kreativan i kvalitetan web-dizajn 2D i 3D
  • Logo dizajn, Button dizajn, Print dizajn

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Nadprosecan graficki dizajn
  • Znanje Adobe familije proizvoda
  • Kreativnostimasta
  • Prihvatanje novih tehnologija
  • Komunikativnost
  • Poznavanje (aktivno pisanje i citanje) engleskog jezika

  • VI i VII stepenomstrucne spreme dizajnerskog usmerenja
  • Poznavanjem 3Dmodelovanja
  • Poznavanjem nemačkog jezika

  • Rad u visoko profesionalnom okruzenju,malim i odlicno obucenim timovima